SKI & SNB centrum

Vítejte ve SKI & SNB centru. Zabýváme se kompletním servisem lyží i snowboardů všech značek. Zároveň fungujeme jako prodejci lyží a snowboardů české značky Lusti. Pořádáme carvingové workshopy, zabýváme se výukou lyžování (včetně carvingu) a snowboardingu.
 
Špičkový profi-SERVIS lyží a snowboardů
 
Intro: Víte, že pravidelnou udržbou svých miláčků zajistíte nejen jejich ideální jízdní vlastnosti, ale především jim také prodloužíte jejich životnost..?
O servisu: Díky špičkové technologii brusky TRIone a ručnímu broušení je servis k hranám Vašich lyžím a snowboardům maximálně šetrný.
Popis: Profesionální ruční servis lyží a snowboardů všech značek. Broušení a úhlování hran provádíme pomocí špičkové italské brusky TRIone, kterou běžně používají servismani týmů ve světovém poháru. Hrany jsou broušeny "kamenem" a dohlazovány diamantem. Díky tomu je docíleno maximální ostrosti. Boční úhlování hran je možné v rozmezí 84-90°. Skluznici Vašich "miláčků" napustíme voskem a v případě zájmu vyladíme na konkrétní typ sněhu. Kvalitu odvedené práce poznáte již při prvním zahranění... ;-)

 

Prodej českých lyží a snowboardů značky LUSTI, konzultace

Zabýváme se také prodejem nových i ježděných lyží a snowboardů české značky LUSTI za akční ceny..! Rádi si s Vámi osobně popovídáme o lyžování a spolu vybereme nejvhodnější typ právě pro Váš styl jízdy. Pomůžeme Vám s orientací v nabídce produktů. Všechny konzultace probíhají pochopitelně zdarma...stačí se zastavit nebo zavolat... ;-)


SKI & SNB Centrum na facebooku  Mrkněte na náš profil na facebooku, kde je spousta fotek z různých akcí, budeme Vám vděčni za "lajk" a posílání informací o nás Vašim přátelům... ;-) DíkyKontakt

Petr Poláček
Zd. Nejedlého 638
DOBRUŠKA
+420 777 647 274